www.centropol-energy-czech.cz
Kategorie: Oblibene.info

http://www.centropol-energy.cz letos očekává tržby šest miliard
Alternativní dodavatel energií http://www.centropolenergy.cz letos očekává růst tržeb z loňských 4,5 miliardy korun až na šest miliard korun.
Tržby mají být vyšší díky rostoucímu počtu zákazníků i novým klientům z řad velkých podniků, kterým chce firma letos začít prodávat elektřinu. Informoval o tom obchodní ředitel a člen představenstva http://www.centropol-energy-czech.cz Lukáš Pokrupa.
„Poté, co jsme se v minulých letech zaměřovali především na malé a střední podniky a následně, po úplné liberalizaci trhu, také na domácnosti, vidíme nyní velkou perspektivu u velkých firem,“ uvedl.
Společnost http://www.centropolenergy-elektrina.cz předpokládá, že letos výrazně zvýší počet zákazníků. „Přestože nárůsty zákazníků, především z řad domácností, již nebudou letos rekordní, očekáváme, že na konci roku budeme elektřinu dodávat více než 300 tisíc zákazníků a zemní plyn pak zhruba 70 tisíc zákazníků. Převážnou část z nich budou tvořit domácnosti,“ uvedl Pokrupa. Na konci loňského roku firma dodávala plyn a elektřinu téměř 280 tisícům odběratelům.
www.Centropol-Energy.cz působí na tuzemském trhu od roku 2007. Odběratelé z řad domácností tvoří více než 80 procent zákazníků, mezi další patří města, obce, organizace státní správy či malé a střední firmy. Mezi zákazníky http://www.centropolenergy-elektrina.cz patří například ministerstvo vnitra, ministerstvo životního prostředí, město Pardubice či některé obchodní řetězce.
http://www.centropol-energy-czech.cz/
http://www.centropol-energy-kontakty.cz/
http://www.centropolenergy.cz
http://www.centropol-energy.cz/
http://www.centropolenergy-elektrina.cz/
http://www.centropolenergy-plyn.cz/
http://www.centropolenergy-domacnost.cz/
http://www.centropolenergy-podnikatel.cz/
http://www.centropolenergy-dodavatel.cz/
http://centropolenergy.webs.com/
http://centropol.weebly.com/
http://centropolenergy.mypage.cz/


13.4.2012 14:01:48